21. sept Tasuta

Mida inimesed tahavad saada tasuta?


Kuna meie käest küsitakse praktiliselt iga päev, "Mis on tasuta," siis tekkis mõte tasuta teenused välja tuua. Lisame siinkohal viited ja kirjutame asja lahti. Aga selle postituse mõte oli eelkõige kirjutada sellest, mida inimesed tahavad tasuta saada?

Seda on vägagi kasulik teada! Sest te võite pakkuda väga head kaupa  ilma või peale kauba, aga mitte keegi ei usu, et te seda mõtlete tõsiselt. Vahel küsitakse ka meie käest: "Kui tasuta saab, siis tellime." Samas meile pole küll mitte keegi midagi ilma rahata pakkunud või üldse pakkunud. Ei, siiski! Täna tuli e-post, kus pakuti tasuta inglise keele programmi. Alguses Kuldne Börs, kes väitis, et meie olevat võitnud (!) Kuidagi väga hale trikk. Siis tuli veel üks inglise keele pakkumine, seda juba CV-keskuset. Sedapuhku enam ei süüvinud ja kustutasime  kirja. Keeleõppe pakkuja oli leedu päritoluga firma, siis ei olnud see tasuta pakkumine eriti usutav :) Nii see leidis kiiresti oma väärika koha prügikastis.

Mida inimesed tahavad saada tasuta?


Et te ei astuks ämbrisse kampaaniaga! Seda saab teha ka väga hea pakkumisega  Aga selleks, et inimesed võtaksid tasuta asju, peate te teadama, mis on usutav ja väärtuslik?! Sest kui keegi seda ei taha, siis antakse ära ju tasuta? Mitte alati :) Lihtsalt inimesed ei ole harjunud seda tasuta saama.

Tegime internetis kiirelt turuuuringu ja saime väga kasuliku info, mida jagame siinkohal tasuta :) - kõigile turunduse gurudele või neile, kes plaanivad tasuta kampaaniat korraldada.

Tasuta turg


Kõige enam küsitakse tasuta mängud ja tasuta sms, seejärel tasuta kursused. Need on kõige väärtuslikumad asjad, mida inimesed tasuta küsivad. Kuid tasuta koolitus on sisuliselt sama kui kursus. Ka meie lehel on tasuta koolitus, see on internetiturunduse koolitus, mida saab alla laadida.

Kuid 5 positsioonil on tasuta kuulutused. 6. koht tasuta koduleht, millega üritame ka meie positsioneerida pingereas. Kuid sellele järgneb tasuta veebimajutus, mis on siiski väga haruldane nähtus. Paljud kodulehe platvormid pakuvad tasuta kodulehte, kuid hostingu eest tuleb tasuda püsivalt, kas kord kuus umbes 3 kuni10 EUR-i või teatud perioodi ette. Ning alles 8. kohal on lihtsalt tasuta, nähtavasti on teatud huvigrupp, kes tegeleb pidevalt sellega, et  otsivad tasuta pakkumisi või kampaaniaid. Esikümnesse mahub veel tasuta infotelefon. Need kõik on klass omaette. Selliste teenuste pakkujatel on põhjust loota head lõikust, kui nad  korraldavad tasuta kampaania.

Kuid mida veel soovitakse saada?


Tasuta asjad, tasuta firmapäring, tasuta filmid. Meie üllatuseks isegi tasuta hambaravi. Ei ole küll kuulnud, et täiskasvanute hambaravi saab ilma, aga lastele on see tõesti tasuta. Võimalik, et paljud ei tea seda. Tasuta helinad sihtrühm on kindlasti väga noor, kuid tasuta infotelefon ja tasuta juriidiline abi või tasuta õigusabi küsib eakam inimene. Noor on ka tasuta mängud, tasuta sms saatmine nõudja. Tasuta iq test puudutab ülikooli astujat. Märkimist väärib ka tasuta kodulehekülg ning tasuta veebimajutus. Kuid tasuta raamatupidamistarkvara vajab nähtavasti alustav firma.

Tallinnas saab täpselt sihtida kui kasutada märksõna tasuta wifi tallinnas, kes nähtavasti on siis 20-35 aaastased noored, ka tasuta wifi.

Enamus nendest märksõnadest puudutavadki internetti ja nii mahub selle nimekirja sisse lõpuks veel tasuta viirusetõrje. Ongi kõik.

Kui teie äri puudutab neid märksõnu, siis need on kohad kuhu panustada.

Mida meie pakume?


Meie olulised võimalused on
Mitmed erilised soodustused on üksnes püsiklientidele, ja seda siinkohal ei saa ära  märkida, kuna need sõltuvad tellimusest.

Mis on kõige olulisem?


Meie poolt optimeeritud  kodulehe omanikud ei pea tegema püsireklaami, pole vajadust. See on eriti mõnus :) See ongi tasuta turundus! Korra teete kodulehele SEO ehk külvate, ja siis muudkui lõikate - ja lõikate - ja lõikate...  Google kasutab vahel oma teenuste iseloomustamiseks mõtetera: see on liiga ilus et olla tõsi, aga on. 

Bookmark and Share

Kommentaarid: 2

Plaanin endale tasuta kodulehe loomist, sest pappi napib, et seda kelleltki tellida. Joomla või muu tasuta platform oleks alustuseks hea, arvan. Samas kuna pole erialaselt itinduse inimene, siis tasuta nõu ja abi kuluks alati ära. Kuid nagu teada on, tasuta lõunaid pole, v.a EL või riigi poolt finantseeritavad mittetulunduslikud projektid. Miks olete nõus tasuta abistama? Palun selgitage. Kui olete EL või riigi poolt finatseeritava projekti teostajad, siis võtaks teilt konsultatsiooni ja oleks hiilgama tänulik. Kui te aga eelnimetatud projekte ei teosta, siis palun selgitage tasuta abistamise motiivi. Olen vastuse eest juba ette tänulik! Lugupidamisega, Ivo Nurga 12. apr Ivo Nurga
Internetis on palju tasuta teenused või vähemalt on mõistlik pakkuda neid tasuta. Konsultatsiooni tellimiseks tuleb teil lihtsalt saata ära ankeet: tasuta konsultatisoon. 16. apr Internetiturundus OÜ
Email again:

Lisa kommentaar