09. nov Kas teie koduleht sai Google karistuse?

Mõned näpunäited kuidas kontrollida, kas koduleht sai Google karistuse.


Kas teie koduleht sai Google karistuse?


Google karistus banned

Kuidas kontrollida, kas kodulehte on karistatud?


Kiire langus Google pingereas ei tähenda ilmtingimata seda, et teie kodulehte karistati. Võimalik, et teie konkurendid parandavad seo meetmeid. Võimalik, et internetist eemaldati mõned teie olulised lingid või veebilehe sisu ei vasta enam Google nõuetele. Sel põhjusel on oluline kontrollida, kas koduleht on ikka Google nimekirjas. Seda saate teha nii, kui te otsite Googles oma domeeni või "site:teiedomeen". Kui te ei leia mitte ühtegi tulemust, siis on tegu Google karistusega.

Proovige leida karistuse põhjus enne, kui te pöördute Google poole.


Google karistab:

  • Kui te müüte linke SEO eesmärkidel, siis see võib olla põhjus. Sel juhul on mõistlik kasutada rel="nofollow" atribuuti.
  • Kui te ostate linke oma kodulehe positsiooni tõstmiseks, teeb Google topelt kontrolli. Eemaldage kõik makstud lingid, mis on SEO eesmärkidel.
  • Täisautomaatsed backlink süsteemid. Kui te osalete nendes skeemides, on see peaaegu kindel, et Google karistab selle kasutajaid. Eemaldage skriptid.
  • Kui te kasutate spam tehnikaid nagu näiteks peidetud tekstid, peidetud lingid, märksõnaga kuhjamine, alatud ümbersuunamised või cloaking. Tellige tipptasemel seo.

Eemaldage spamm elemendid ja optimeerige oma koduleht


Enne kui te saadate Googlele uue requesti, tuleb olla veendunud, et teie koduleht ei sisalda spamm elemente ega pole seotud spamm võtetega.Bookmark and Share

Kommentaarid: 0

Email again:

Lisa kommentaar