27. sept Virtuaalne pressibüroo

Mida iga firma soovib oma veebilehel näha, on virtuaalne pressibüroo.


Enamik ettevõtteid soovib oma firma üritusi ja töid ja tegemisi avaldada kodulehel kui neil ainult selleks aega ja ressurssi tegeleda on. Viimasel ajal on selline kodulehe kontseptsioon või lahendus üha populaarsemaks saanud, mida kasutatakse väga hästi läbimõeldud veebilehtetel, see näeb välja kui virtuaalne pressibüroo.

Mis on virtuaalne pressibüroo?


Virtualne pressibüroo on kodulehe osa, kus paikneb organisatsiooni info, eriti arendamisega seotud, ka majandustulemuste avaldamiseks, näiteks suurettevõtetes või tööstuses, mida siis ajakirjanikud saavad kasutada, kes soovivad kirjutada lugusid oma väljaannete jaoks. Need on justkui online meedia või mini pressikeskused. Kuhu on kogutud hulgaliselt kasulikku taustteavet firmast ja tema tegevusest, sealhulgas arhiveeritud teabelehed, uuringud, firma pressiesindaja kontaktandmed, kõrge eraldusvõimega pildid allalaadimiseks, graafikud ja joonised, firma sümboolika, aga tegelikult kõike seda, mis teeb ajakirjaniku elu lihtsamaks, uurides firma või selle valdkonna või tööstusharu üldiselt.

Kuigi enamasti paikneb informatsioon firma erinevatel lehekülgedel, siis miks mitte teha ajakirjanike elu lihtsamaks või ka üliõpilaste või teadlastele, pakkudes konkreetset asjakohast teavet, eriti meedia lehekülgedele?

virtuaalne pressibüroo sissekanne

Väga huvitav lahendus on näiteks ettevõtte Drilcorp, kes tegeleb puurimistega ja kelle kodulehel on tõesti põnev viibida. Neil on ka väga hea galerii,  mis näitab detailideni, kuidas nad oma tööd teevad ja millega.

Tööriistade hooldus ja remonti teostav ettevõte tellis meilt  selleks erilehe  remonditöökoda, et näidata töökoda, remondiseadmeid, erinevaid tööriistu, mida nad kasutavad seadmete ja masinate remontimisel või hooldamiseks.

remontitöökoda

Põhjamaade suurima meediakontserni Schibsted kodulehel on selleks puhuks loodud  klassikaline Press center.

Bookmark and Share 

Kommentaarid: 0

Email again:

Lisa kommentaar