13. aug Valmis uus koduleht

Tasuta turundus ja internetiturundus tõmbas reede õhtul enne kuut joone alla uuele kodulehele: Katlad Keskküttekatlad.


Uue kodulehe omanik tegeleb keskküttekatelde müügiga. Kodulehe tegemisel tuli lõpuks arvestada umbes 15 märksõnaga. Samas, kui te Katlad Keskküttekatlad kodulehte vaatate tähelepanelikult, siis koosneb koduleht vaid avalehest ja kahest sisulehest ning kontaktide lehest. See on ainulaadne.

Otsingumootoritele optimeerimine iseenesest tähendab seda, et iga sisuleht ehitatakse üles kindla märksõna peale välja tulema otsingumootorite otsingutulemustes. Sageli koosneb sisuleht märksõnast ja vahel ka fraasidest. Kuid selle lehe puhul tegi töö keeruliseks asjaolu, et valdkonna märksõnade uuring andis SEM turunduse seisukohast üsna halva, vastuolulise pildi. See tegi domeeni valimise võimatuks. Kodulehe struktuur on ainulaadne.

Sellises olukorras proovisime otsingumootoritele optimeerimisel keerulisemat tehnikat, mida sageli ei ole vaja kasutada. Saab näha, kuidas Google selle töö "vastu võtab" ja koduleht SERP tulemustes välja hakkab tulema. Seda tööd alustades ei oodanud nii keerulist analüüsi tulemust. See oli ootamatu.

Siis nädala pärast vaatame, kas on vaja veel midagi täiendavalt ette võtta.

Tavaliselt Google esialgsed tulemused on näha juba mõne tunniga pärast kodulehe internetis avaldamist, see on algpositsioon. Mõned märksõnad ja kohad kuus tundi pärast kodulehe avaldamist (postituse seisuga).

Koht Googles:
Märksõna
6. tund
2. päev
3. päev
7. päev
Katlad
145
67
22
12
Keskküttekatlad
26
17
16
8
Tahkeküttekatlad
11
3
3
3
Tahkeküttekatel
11
9
9
9
Ioonküttesüsteemid
45
54
28
30
Ioonküttesüsteem
13
13
4
4
Ioonkatel
16
16
7
4
Ioonkatlad
43
54
31
30

Ps. Lisame tabelisse kolm tulpa, aga kolmanda täidame ära 7 päeva pärast.

Otsi Googles     

Kommentaarid: 0

Email again:

Lisa kommentaar