17. veebr Parim veebileht veebruaris 2011

Milline veebileht on täna parim eestlaste seas?


1. septembril 2010 koostasime ülevaate mille tulemusel selgus, et Google.ee ja Google.com on Eestis kõige kasutatavamad veebilehed, aga milline veebileht on täna parim Eestis?

Septembris oli Google.ee kohal nr 1 ja Google.com järgnes teisel kohal. Kolmandaks tuli YouTube ja neljas oli Facebook, viies Delfi jt. Top 10 andmetega saate tutvuda meie Turundusblogi sisulehel Alexa Top Sites in Estonia.


Kuid miks me sellest kirjutame?


Asi on nimelt selles, et kodulehtede pingereas on vahepeal toimunud olulised muutused.

Eestis kõige enam kasutatav veebileht on endiselt Google.ee, kuid teiseks on tõusnud suhtlusvõrgustik
Facebook.

Facebook oli septembris neljandal kohal ja seetõttu on tõus eriti märkimisväärne, kuna nii Google.com kui ka YouTube pidid loovutama oma positsiooni populaarsele suhtlusvõrgustikule.


Parimad veebilehed veebruaris 2011parimad veebilehed eestis veebruar 2011 top sites in estonia

Huvitav on see, et suhtlusvõrgustik Orkut oli septembris 8. kohal, mis nüüd on kaugele maha jäänud ja paikneb 31. kohal! Veel on välja kukkunud laialt tuntud portaal hot.ee, mis on hetke seisuga 12. Nende positsioonid on hõivanud vastavalt Wikipedia ja Windows Live. Esikümne lõpetab Blogger.com.

E-maili teenuste turul toimub tihe rebimine, kus nende omavahelises pingereas vene keelne portaal Почта@Mail.ru on kõige ees, millele järgneb kohe Hot ning Yahoo! mail. Kas eestlased on ümber kolimas Yahoo! Mail peale?

Meediaportaalidest edestab teisi mäekõrguselt endiselt eestlaste lemmik Delfi, mis paikneb viiendal kohal, millele järgneb kohe Postimees, siis tuleb pikk rodu tühja maad enne kui leiab kolmanda meediaväljaande, milleks on sedapuhku Õhtuleht 15. kohal.


Eestlased loobuvad Google.com kasutamisest ja on omaks võtnud Google.ee, aga kas Facebook suudab tulla esikohale, seda näitab aeg.

Vaata kogu pingerida Alexa kodulehel: Top Sites in Estonia


Bookmark and Share

Kommentaarid: 0

Email again:

Lisa kommentaar