06. sept Kuidas teha kodulehte kiiremaks

Kuidas teha kodulehte kiiremaks ja kuidas vältida Google kiiruse karistust?


Pärast seda, kui Google võttis kodulehe pingerea koostamisel arvesse ka veebilehe kiiruse parameetri, on igal veebilehe omanikul reaalne põhjus,  miks hoida kodulehe avanemise kiirusel silm peal ja seda mitte koormata.

Google algoritm on suur saladus. Kuid Google ei tee mingit saladust, et veebileht, saab kiiruse penalti, kui see ei avaneb aeglaselt, web page load time ei jää kiiruse parameetri raamidesse ning Google püüab sellest võimalikult palju rääkida.


Kiiruse karistus lisati algoritmi pärast Google eksperimenti kui selgus, et interneti kasutajad eelistavad veebisaite, mis avanevad kiiremini ja veedavad enam aega kiiretel veebilehtedel.


Kui kiirelt avaneb Tasuta turundus ja internetiturunduse koduleht?


Meie sait on kiire (fast), selleks kulub 0,875 sekundit ja 79% saitidest on aeglasemad.
Allikas: Alexa

Millega saab mõõta kodulehe kiirust?


Meie kasutame Alexa tööriistariba, aga on palju võimalusi, näiteks Mozilla Firefoxi veebilehitsaja kasutaja saab brouserile lisada funktisooni Page Speed. Kui te ei soovi brouserile midagi lisada, siis saate kiirust mõõta ka otse internetis, näiteks kasvõi siit Website Speed Test. Kui teie koduleht avaneb 1 sekundiga, on väga hea! 2 sekundit on normaalne, kui see aga ületab 3 sekundit, siis  50% veebilehtedest on kiiremad. Et täpsemalt teada, mis põhjustab teie saidil ülekoormust, seda saate testida siit: Web Page Speed Analysis.

Kuidas teha kodulehte kiiremaks?


Lisainfo Google lehel Let´s make the web faster: Google code

Bookmark and Share

Kommentaarid: 0

Email again:

Lisa kommentaar