18. okt Kas te mõtlesite faile manuses lisada?

Kes meist pole saatnud e-mailiga manust, aga alles pärast avastanud, et  tegelikult see puudub. Siinkohal üks väike nipp.


Kas te mõtlesite faile manuses lisada?


Kes meist pole saatnud e-mailiga manust, aga alles pärast avastanud, et  tegelikult see puudub. Siinkohal üks väike nipp, kuidas seda viga vältida, et kiri läheb teele ilma manuseta.

Google Gmaili kasutajad saavad kirja ka tagasi kutsuda ehk võtta saatmine tagasi,  mille periood oleneb seadistusest. Seadistada võiks nt 10 või enam sekundit. Kui te selle aja jooksul kirja tagasi ei võta ehk ei vajuta linki "Ennista", siis enam seda tagasi ei saa.

Vähem inimesi teab aga seda, et Gmaili puhul kontrollib Google kirja sisu vastavust.

Mida see tähendab? Kui te kasutate tekstis teatud sõnaühendit, siis iga kord kui te seda mainite, kontrollib Google, kas te seda tegelikult ka tegite. Kui vajutate nupule "Saada" e-mail, aga puudub fail, siis ilmub arvuti ekraanile alljärgnev veateade.

veateade: Kas te mõtlesite faile manusesse lisada?
Pildil: veateade: "Kas te mõtlesite faile manusesse lisada?"

"Kirjutasite oma sõnumisse "vt lisatud", aga manustatud faile pole. Kas saata ikkagi?" pakub veateade välja variandid "sobib" või "loobu".  Kui te soovite faile lisada, siis vajutage "loobu" või sulgege teade vajutades punasel nupul.

Kui te soovite, et Google Gmail hoiataks teid sellisel puhul iga kord, siis kasutage kirja teksti sees sõnaühendit "vt lisatud" ja Google hoiatab, kui te manuse unustate.Bookmark and Share

Kommentaarid: 0

Email again:

Lisa kommentaar