20. juuni AdWords pimesi

Google AdWords võib tuua korraliku kasumi, kuid teie kampaania võib ka täiesti läbi kukkuda. Siinkohal mõned näpunäited ja praktilised töövahendid, mis aitavad teil vältida kõige enam levinud vigu, mida inimesed teevad Google AdWordsi kasutades.

  • Kasutage minimaalselt märksõnu. Pole mõtet kasutada kõikvõimalikke variante. Pigem sihtige täpselt kui liiga laialt. Kasutage märksõnade tööriistu, et leida häid märksõnu:  KeywordSpyWordTracker
  • Lülitage välja "Content Network". Seda funktsiooni saate käsitsi välja lülitada. Alguses on parem jääda SERP turunduse juurde. Kui teil on rohkem raha, siis võib "laia mängida" ehk kasutada Content Network võimalusi.
  • Vältige reklaami koopeerimist, grammatika- ja trükivigu. Näpukad on inimlikud. (Sagedaste puhul rajatakse suisa äri Coogle.com) Kuid täheviga võtmesõnas kahandab võimalused olematuks. Vältige reklaami, milles ei ole olulist märksõna. Sest kui keegi otsib konkreetset toodet, aga võtmesõna  puudub reklaamist, siis ta ei kliki.  Samuti kasutage suuri ja väikseid tähti. Kui konkurendid reklaamivad  tavalise teksti abil, siis teie KASUTAGE capslock reziimi ning teie reklaam eristub.
  • Testige reklaame, katsetage kellaaegadega. Rakendage testi-jälgi testi-jälgi. meetodit. Panustage vaid siis, kui te märkate tulemust.
  • Uurige enne konkurentide märksõnu.
AdWords on nagu pokker, kui  mängija ei ole professionaal, tehakse ta kiiresti rahast lagedaks. AdWordsiga on võimalik päevapealt teenida varandus, aga kui te ei ole kindel kuidas seda teha, siis panustage mujale.

Kommentaarid: 0

Email again:

Lisa kommentaar